Skontaktuj się z nami:
 797-897-102

Awaryjne Otwieranie Samochodów

Awaryjnym otwieraniem samochodów zajmujemy się już od blisko 10 lat, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i zdobywając doświadczenie.

Świadczymy usługi awaryjnego otwierania aut na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Dlaczego warto zlecić awaryjne otwieranie samochodu firmie Zamek-SOS:

  • szybki dojazd
  • ceny już o 99 zł
  • brak uszkodzeń auta
  • serwis 24h
  • miła obsługa

Otwieramy wszystkie auta, niezależnie od marki i rocznika, także auta grupy VAG (Audi, Porsche, Skoda, Seat, VW) wyprodukowane po 2016 roku.

Nie trać czasu na amatorów - zadzwoń do Zamek-SOS.

797 897 102

Przekonasz się, że to właśnie nas szukasz.

  

Kluczyki zatrzaśnięte w aucie, to nieprzyjemne doświadczenie. Niestety w pośpiechu i natłoku spraw nietrudno o chwilę nieuwagi. Na szczęście na rynku bez problemu znajdziemy firmy zajmujące się otwieraniem aut bez kluczyków. Ważne by z pośród nich wybrać tą, która od lat wykonuje awaryjne otwieranie samochodów i dysponuje profesjonalnymi wytrychami umożliwiającymi otwieranie zamków samochodowych. Tylko zlecając usługę zawodowcom, mamy pewność, że odzyskamy zatrzaśnięty kluczyk bez jakichkolwiek uszkodzeń auta.

Innym, częstym powodem wzywania pogotowia zamkowego Zamek-SOS jest problem z centralnym zamkiem samochodu.

Współczesne auta pełne są elektroniki - komputerów, sterowników i czujników. Wystarczy drobny defekt któregoś z tych elementów, by centralny zamek zawiódł  i samochód „sam się zamknął” z kluczykami w stacyjce.

Równie często mamy do czynienia, z problemem rozładowanego akumulatora. Niestety w przypadku wielu modeli aut, rozładowany akumulator uniemożliwia otwarcie auta. Pilot samochodu nie działa, a mechaniczny zamek jest zablokowany. Awaryjne otwieranie aut z rozładowanym akumulatorem, wymaga wiedzy i doświadczenia. W Internecie znaleźć można wiele rad, co zrobić w takiej sytuacji, ale trzeba pamiętać, że osoby ich udzielające nie poniosą odpowiedzialności za zniszczenia powstałe na naszym aucie.

Bez względu na przyczynę, jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje auto zostanie otworzone w sposób bezpieczny, bez żadnych uszkodzeń, zadzwoń do Zamek-SOS. 

  

Wybierz numer 797-897-102 i zamów usługę awaryjnego otwarcia samochodu.